Restauracja Szafranowy Dwór

Wirtualny spacer

Niezwykła atmosfera oraz twórczy miks tradycyjnych potraw polskiej i międzynarodowej kuchni w zupełnie nowej aranżacji sprawiają, że Restauracja Szafranowy Dwór od lat króluje wśród najlepszych obiektów gastronomicznych na Śląsku i Zagłębiu.

Twoja kulinarna podróż

Przytulne wnętrza oświetlone delikatnym światłem świec, ciepło rozchodzące się z kominka, zapach palonego drewna i szum płynącej wody w fontannie tworzą niepowtarzalną atmosferę, która przyciąga gości z całej Polski.

Udany miks tradycji z nowoczesnością to autorski pomysł wybitnego Szefa Kuchni. Paweł Śmiglewicz dba o to, aby potrawy serwowane w Restauracji Szafranowy Dwór trafiły w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. 

Zapraszamy do Restauracji, która od wielu lat wiedzie prym wśród Restauracji na Śląsku i Zagłębiu.

 

Profesjonalna obsługa i wyśmienite dania 

Wprost wymarzone miejsce dla klienta o nieprzeciętnym poczuciu estetyki i dobrego smaku. Nie można wymarzyć sobie bardziej trafionego miejsca na wystawną uroczystość. Profesjonalna obsługa i wyśmienite dania z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających. Gorąco polecam.

Marcin G., Facebook

zobacz także

newsletter

test

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij