Sale bankietowe

Sala rozmaryn

Sala Rozmaryn to klimatyczne, przestronne wnętrze, idealne dla organizacji wesel. Duża scena zapewnia potrzebną przestrzeń dla orkiestry czy DJ’a. Optymalna liczba Gości, która pozawala zaadoptować jeszcze część sali jako przestrzeń taneczną to 60 osób.

Wirtualny spacer

Szafran 1

Dzięki dużej przestrzeni sala Szafran 1 to kopalnia możliwości i pomysłów na przyjęcie. Sala przylega do przestronnego foyer oraz dedykowanej specjalnie do jej obsługi kuchni. W sezonie letnim Goście mogą się zrelaksować w zorganizowanym przy sali na dworze patio. Optymalna liczba Gości to 100 osób, przy rozłożonym parkiecie oraz scenie.

Wirtualny spacer

Imbir

Średniej wielkości salka bankietowa, w której aranżacja ścian ciepłymi beżami oraz przyjemnym światłem dziennym i przestrzenią znakomicie wydobywa pełnię potencjału stylowego wnętrza sali. W Sali znajduje się strefa wypoczynkowa, a optymalna liczba Gości dla tej Sali to ok. 30 osób.

Wirtualny spacer

Wanilia

Kameralna salka z nastrojowym, przytulnym wystrojem w stylu retro. Sala zyskuje dodatkowo w oświetleniu dziennym, które sprzyja chwilom radości i celebrowania. Wnętrze idealnie pasujące do organizacji komunii, chrzcin czy urodzin.

Wirtualny spacer

Kominkowa

Niepowtarzalna atmosfera Sali Kominkowej to ciepłe oświetlenie, rustykalny wystrój czy zapach palonego w kominku drewna. Sala idealnie sprawdza się przy większych bankietach, gdzie przestrzeń taneczną tworzy wtedy przylegająca Sala Rozmaryn. Sala znajduje się na parterze i posiada bezpośrednie wyjście na patio. Sala może pomieścić nawet do 120 osób.

Wirtualny spacer

Szafran 2

Sala Szafran 2 to kameralna sala, idealna dla 50 Gości. Sala posiada bezpośrednie wyjście na zewnętrzne patio. Pozytywnym udogodnieniem jest położenie na parterze oraz bliskie sąsiedztwo parkingu.

Szafran 1 + 2

Po połączeniu sali Szafran 1+2 otrzymujemy najwiekszą, ustawną i przestronną salę bankietową o powierzchni 483m². Sala otwiera wiele opcji poprzez wykorzystanie przeróżnych układów bankietowych. Pomieści ona przyjęcia do 250 osób przy stołach okrągłych oraz rozłożonym parkiecie lub biesiady do 320 osób. Sala posiada dostęp do światła dziennego, patio, szatni oraz foyer połączonego z dużym zapleczem bankietowym obsługiwanym przez odrębną kuchnię.

wyślij zapytanie

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

newsletter

test

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij