ZWIERZĘTA W HOTELU SZAFRAN

ZWIERZĘTA W HOTELU SZAFRAN

05 mar 2019

Polityka Hotelu Szafran wobec zwierząt

1. Obecność zwierząt należy zgłosić na etapie  dokonywania rezerwacji pobytu.

2. Pobyt zwierzęcia w hotelu jest płatny wg. obowiązującego cennika: 29 zł / dobę.

3. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o podanie gatunku / rasy zwierzęcia. Hotel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierząt, których gatunki / rasy są powszechnie uznawane za groźne lub agresywne.

4. Do Hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (bezwzględnie wymagane jest aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie). Prosimy o zabranie książeczki oraz przedłożenie jej na życzenie pracownika hotelu przy meldowaniu w hotelu. Właściciel zwierzęcia oświadcza że zwierzę/ta są zdrowe i nie stanowią zagrożenia dla innych osób i zwierząt.

5. Hotel ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub w trakcie rekonwalescencji.

6. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach. Poza pokojami zwierzęta muszą być wyprowadzane pod opieką właściciela, na smyczy i w kagańcu (w przypadku psów).

7. Hotel użycza kocyki dla pupili do spania, prosimy o niewykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt.

8. W przypadku zabrudzenia przez zwierzę pościeli, materaca, wykładziny lub zniszczenia innego elementu wyposażenia pokoju, Właściciel jest zobowiązany do pokrycia kosztów wyrządzonych szkód wg wyceny Dyrekcji Hotelu.

9. Właściciel zwierzęcia ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia mienia hotelowego i prywatnego innych Gości z winy zwierzęcia.

10. W przypadku pozostawienia zwierzęcia samego w pokoju, prosimy o pozostawienie informacji w recepcji.

11. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju.

12. W przypadku stwierdzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych Gości, Hotel bezzwłocznie podejmie kontakt z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, hotel zastrzega sobie prawo wejścia personelu do pokoju Gościa, również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i odstawienia zwierzęcia do najbliższego schroniska dla zwierząt. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych działań pokrywa właściciel zwierzęcia.

13. Właściciele zwierzęcia są odpowiedzialni za  zastosowanie się do regulaminu hotelowego dotyczącego zachowania ciszy nocnej w hotelu i niezakłócania spokoju innym Gościom.

14. Właściciele zwierząt proszeni są o niezwłoczne sprzątanie nieczystości pozostawionych przez psy w otoczeniu hotelu.

15. Właściciel dokonując rezerwacji potwierdza zapoznanie się z regulaminem pobytu zwierząt w Hotelu Szafran i akceptuje jego zapisy.

 

newsletter

test

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij