Kariera

Chciałbyś na dłużej związać się z branżą hotelarską i dowiedzieć się, jak wygląda praca dla renomowanej marki? Pragniesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe i cenisz sobie pracę w gronie profesjonalistów? Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

STANOWISKO PRACY: KELNER / KELNERKA

OBOWIĄZKI:
- bieżąca obsługa Gości,
- dbanie o pozytywny wizerunek restauracji,
- obsługa przyjęć okolicznościowych.

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie,
- znajomość języka angielskiego,
- komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji,
- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i ukierunkowanym na sukces zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- miłą atmosferę pracy,
- okres szkoleniowo-wprowadzający do pracy w środowisku hotelarskim,
- prywatną opiekę medyczną,
- dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

CV prosimy przesłać na adres: weronika.wortolec@szafranowydwor.pl z dopiskiem KELNER / KELNERKA.

Firma nie zwraca nadsyłanych ofert i kontaktuje się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejska VII Sp. z o.o.
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

STANOWISKO PRACY: RECEPCJONISTKA DZIAŁ RECEPCJI I REZERWACJI

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:
- Obsługa Gości hotelowych zgodnie ze standardami hotelu
- Zapewnienie wysokiego stopnia zadowolenia gości i zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta
- Dbałość o wysoki standard usług
- Prowadzenie bazy danych klienta
- Informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu
- Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu
Wystawianie dokumentów księgowych

WYMAGANIA:
Bardzo dobra znajomość j.angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie minimum średnie
Właściwa dla stanowiska pracy prezencja
Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
Opanowanie i determinacja w dążeniu do celu
Umiejętność pracy zespołowej
Umiejętność poruszania się w środowisku Windows
Dyspozycyjność

SPECYFIKA STANOWISKA:
Stały kontakt z ludźmi
Różnorodność codziennych zadań
Aktywność zawodowa przez cały rok, praca całodobowa, praca w dni wolne i święta, praca w godzinach nocnych
Elastyczne godziny pracy w zależności od potrzeb
Pracownik może zostać oddelegowany na czas określony do pomocy w innym dziale
Praca w pozycji stojącej

OFERUJEMY:
Pracę na podstawie umowy o pracę
Pracę w profesjonalnym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego
Prywatną opiekę medyczną,
Dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

CV prosimy przesłać na adres: renata.wojslaw@hotelszafran.pl z dopiskiem RECEPCJONISTKA.

STANOWISKO PRACY: KUCHARZ

OBOWIĄZKI:

- Przygotowywanie dań zgodnie z recepturą i standardami firmy
- Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
- Orientacja na klienta i determinacja w dążeniu do celu
- Innowacyjność i kreatywność
- Motywacja i chęć do pracy
- Dyspozycyjność

OCZEKIWANIA:

- Wykształcenie zawodowe kierunkowe
- Doświadczenie pracy w kuchni min. 2 lata
- Znajomość kuchni polskiej i regionalnej
- Pasja do gotowania
- Innowacyjność, kreatywność, pomysłowość
- Sumienność i odpowiedzialność
- Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Miłą atmosferę pracy
- Prywatną opiekę medyczną
- Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość pracy w miejscu, gdzie smak potraw jest na pierwszym miejscu

CV prosimy przesłać na adres: weronika.wortolec@szafranowydwor.pl  z dopiskiem KUCHARZ